E-BOOK

Jak si užít kojení bez stresu a slz

Průvodce pro hladký průběh kojení

=
Bojíte se, že kojení bude katastrofa?
=
Kamarádky Vás vyděsily svými špatnými zkušenostmi?
=
Chcete si období kojení opravdu užít a nebát se toho?
Co na e-book říká Katka?
Moc děkuji za úžasnou knihu „Kojení bez bolesti a jiných potíží“. Tento e-book jsem si pořídila, protože jsem v 7 měsíci a čekám své první miminko. Asi jako každá žena jsem byla přesvědčená, že kojení je samozřejmost a že se to nemusím učit. Po přečtení pár článků jsem zjistila, že tomu tak není. Doufala jsem, že najdu nějakou publikaci, článek, který mi s tímto pomůže, protože mým obrovským přáním je kojit.

Našla jsem tento e-book a absolutně splnil, co jsem čekala. Je úplně super, zhltla jsem ho během chvilky a jsem přesvědčená, že si ho ještě minimálně jednou, ale spíše vícekrát, přečtu. Rozhodně se mnou půjde do porodnice. Nastávajícím maminkám a ne jen prvorodičkám vřele doporučuji. PS: bonusy jsou neocenitelné! Katka Pohořálková

Když jsem začínala poprvé kojit, byla jsem nešťastná, protože mě to strašně bolelo. Byla jsem odhodlána kojit, ale trpěla jsem neskutečnou bolestí. To bohužel nebyl jediný problém.

K nesnadnému kojení se přidala ještě bolestivá kolika u mé dcery.

Kdybych tenkrát měla pohromadě informace, které jsem sepsala do tohoto e-booku, tak bych zcela jistě kojila od prvního dne bez problému, stresu a bolesti a dcera by neměla takové bolesti bříška. Tehdy jsem zjišťovala všechno za pochodu a složitě jsem to stylem „pokus-omyl“ na sobě a dceři zkoušela.

V e-booku je souhrn toho, co se nám osvědčilo a na co je dobré se v průběhu mateřství a kojení zaměřit. Najdete zde všechno hezky pohromadě a tak, jak to na sebe navazuje. Každé období je

s miminkem nové. Co fungovalo před týdnem, může být dnes úplně jinak. Naučíte se tyto změny registrovat a hlavně respektovat. Porozumíte lépe svému miminku a nebudete mít potřebu spoléhat na lékaře a na okolí.

Když se mi narodila druhá dcera, věděla jsem, že vše půjde hladce. Věřila jsem sama sobě a Vy si budete naplno důvěřovat také.

Co na e-book říká Ivana?
E-book jsem si doslova odnesla do porodnice. Pomohl mi se zde uklidnit a naladit na příchod miminka. Obsahuje cenné tipy, díky kterým jsem z porodnice odcházela velmi záhy a s klidným miminkem, které bylo plně kojené a hezky přibíralo na váze. Podařilo se mi tak napravit si zkušenost, kdy se nám u prvorozené dcery kojit nedařilo. Ivana Štefková

čerstvá maminka

Pokud se nalézáte v situaci, kdy hledáte informace o kojení a jeho snadném průběhu, vřele Vám doporučuji tento e-book. Prošla jsem si při kojení peklem, ale došla jsem do fáze, kdy mě kojení těšilo a naplňovalo.

 

Vy můžete peklo přeskočit a rovnou si mateřství užívat se vším všudy. Kojení pro Vás bude procházka růžovou zahradou.

Co na e-book říká čtenářka Zuzana?
Skvělý e-book, který bych určitě doporučila všem nastávajícím maminkám nebo maminkám po porodu. Sama bych byla moc vděčná, kdybych tyhle situace ze života četla před svým prvním miminkem! Informace, které jsou tu s lehkostí podané a vysvětlené, jsem pak složitě hledala a načítala. Sama jsem se až 3 měsíce po porodu vypořádala se svým strachem a nedůvěrou v sebe sama. Helena mi vážně mluví z duše. Zuzana Šnajdrová

www.tetovanalama.cz

S e-bookem zároveň získáte 2 skvělé BONUSY

k
Prozradím Vám, jakou zkušenost jsem měla s porodním plánem já osobně a na co je dobré nezapomínat. Přinese Vám to spoustu vhledů a pochopíte, proč je porodní plán tak důležitý. Není to bezcenný cár papíru, můžete v něm mít smysluplně sepsáno, jak si porod představujete a co si nepřejete.
l
Usnadním Vám přemýšlení nad PORODNÍM PLÁNEM a dozvíte se, co by v něm rozhodně nemělo chybět. A díky tomu bude Váš porod ve Vaší režii a nebudete jen odkázaná na to, jestli jste narazila na dobrou směnu v porodnici.

Jaká je cena e-booku?

E-book je možné nyní zakoupit za pouhých 290 Kč z původních 469 Kč. Vím, že hodnotu má mnohem vyšší a mám v plánu v blízké budoucnosti cenu opět zvýšit, tak nepromarněte šanci a kupte si ho ještě dnes.

ZA TUTO ČÁSTKU 290 KČ SI MŮŽETE KOUPIT BUĎ

  • sunar
  • odsávačku z druhé ruky
  • lahvičky…

nebo si můžete pořídit vstupenku do Vašeho pohodového mateřství a startu do té nejkrásnější fáze Vašeho života. Do fáze KOJENÍ, která je ta nejkrásnější v životě ženy vůbec.

 

Mým záměrem je spokojenost na obou stranách, takže v případě, že nebudete spokojena s obsahem e-booku , vrátím Vám bez otázek peníze zpět.

7 DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Co se díky e-booku dozvíte?

p
Díky e-booku si tento čas opravdu vychutnáte a nepřekvapí Vás nenadálý vývoj situace.
p
Získáte průvodce, díky kterému se místo bolestivého utrpení dostaví oboustranné potěšení z kojení.
p
Naučíte se vnímat potřeby svého miminka s lehkostí a přirozeností.
p
Díky e-booku si ušetříte spoustu času a nervů sháněním informací o tom, co je dobré dělat v dané situaci.
p
Navíc s e-bookem se můžete těšit i na DVA BONUSY, KTERÉ VÁS JISTĚ POTĚŠÍ a ulehčí Vám porod.

E-book se pro Vás stane nejlepším přítelem na Vaší cestě mateřstvím. Dozvíte se v něm nejen o kojení, ale   i o dalších věcech, které s kojením i mateřstvím souvisí.

Co vám e-book přinese?

Klid a pohodu při kojení. Budete přesně vědět, co miminko potřebuje a proč pláče. Uvidíte pohled na kojení novýma očima, bez předsudků a s pochopením. Najdete si ve věci kojení svůj vlastní systém, který Vám bude naprosto vyhovovat.

 

Co už nebudete muset řešit

Bolesti prsou a bradavek, jestli má miminko koliku nebo nějaké jiné problémy, kdy a jak dlouho kojit, jestli je vhodné spát s dítětem v posteli, nebo ne, jestli poslechnout lékaře, nebo ne a spoustu dalšího.

 

Jaké mám pro Vás řešení?

Mé řešení je komplexní a dovede Vás nejen k pohodovému kojení, ale dozvíte se, co všechno s ním souvisí. Zjistíte, že kojení není pouze o správné technice přisátí miminka, ale že jde především o správně pochopené signály, které Vám Vaše dítě neustále vysílá.

 

Co na e-book říká čtenářka Lucie?
Doporučila bych e-book všem maminkám, které se chtějí na příchod svého děťátka připravit. Které chtějí dát děťátku to nejlepší a samy být v pohodě. Autorka e-booku předává cenné informace včetně svého příběhu a svých trablů, které zažívala s kojením. Vaše kojení bude díky tomuto e-booku bez bolesti, trápení a stresu. Lucie Horenská

www.luciehorenska.cz

PRO KOHO E-BOOK JE?

NAPSALA JSEM HO:

E
Všem maminkám, které chtějí být připravené na období kojení a nechtějí zbytečně trpět bolestmi s tím spojenými.
E
Maminkám, které chtějí mít krásný a hluboký vztah se svým miminkem hned od narození. 
E
Těhotným ženám, které chtějí být připravené na porod a vědět, co je v porodnici může potkat a také chtějí, aby jejich porod proběhl bez zbytečných zásahů.
E
Prvorodičkám, které nechtějí být tolik zranitelné kvůli své nezkušenosti a chtějí přesně vědět, co mají dělat jak před porodem, tak po něm.
E
Všem kojícím maminkám, které si chtějí dát ještě jednu šanci a zkusit kojit bez bolestí.
Co na e-book říká čtenářka Eva?
Kojení je nádherná záležitost, pokud se daří. Sama vím, že když se vám chce před každým kojením brečet, nic moc krásného na tom není, a to jsem neměla zdaleka tak velké problémy jako Helena. E-book se mi celkově líbí. Helča zmínila vše, co může mít a má na kojení vliv a dotkla se i takových oblastí, které s kojením zdánlivě vůbec nesouvisí. E-book doporučuji všem (nastávajícím) maminkám, které se nechtějí spokojit s kojeneckou lahví a odsáváním mléka několikrát denně nebo s umělým mlékem. Eva Petružálková

Doporučuji

E
Maminkám, které z jakýchkoliv důvodů nekojily nebo jim to nešlo u prvního miminka    a teď by to rády znovu zkusily s druhým dítětem.
E
Pro prvorodičky, které chtějí být dobře připravené na to, co je čeká.
E
Maminkám, které chtějí vyzkoušet jedinečný způsob komunikace se svým miminkem, ale nevědí jak.

 

Pro někohoto může být druhá šance, jak si kojení opravdu užít.

Bez stresu a bolestí.

Dokonce i s vpáčenými bradavkami můžete kojit bez problémů – bez kloboučku a odsávání!

Získáte mnohem více, než jen strohé informace, které si můžete najít volně na internetu.

E-book je protkán mými osobními zkušenostmi.

Píšu v něm i o chybách, kterých jsem se dopustila, a díky tomu se teď Vy z nich můžete poučit.

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Napište mi na helena@helena-kofronova.cz .

Jsem tu pro vás 🙂